2H Yazılım Bilişim İnşaat Makina İhr. İth. San. Tic.Ltd.Şti. - 0312 354 41 50 - 0850 562 29 53
0312 354 41 50

Internet Reklam Hizmetleri

Internet Reklam Hizmetleri

Google ADWORDS Nedir?

Google Adwords, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde, en altında ve sonuç sayfasının sağında yer almaktadır.

Internet sayfanızın arama motorlarındaki rekabetinde sizi hemen öne geçirecek bir yöntem olarak en çok kullanılan reklam mecrasıdır.

Internet reklamları içerisinde büyük payı dolayısıyla ilk önerilen Google Adwords Reklamlarıdır. Sayfanız bazı kelimelerde en üst sıralarda olsa bile diğer kelimelerde de sizi ilk sayfada gösteren bu reklam daha çok müşteri ve daha çok kazanç sağlayarak ilk tercih olmaktadır.

Aylık bütçenizi sektörünüzdeki rekabete göre belirleyerek sizi daha gerçek müşterilerle buluşturacak düzenlemeleri yapar ve bütçenizin tam hedefine ulaşmasını sağlarız. Boş tıklamalara giden harcamalarınızı müşteriye çevirecek düzenlemeler sizin firmanızın karlılık ve gerçek müşteriyle buluşmasını sağlar.

Yeni web sitesi olan çabuk ve çok müşteri isteyen firmalara ilk tavsiyemiz Google Adwords Reklamlarıdır. Pazarlama elemanına vereceğiniz maaşın yarısını bu mecraya verdiğinizde 10 eleman gücünde pazarlamanızı yaparak gece-gündüz sizin için müşteri bulur.

Ücretsiz Danışma Hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Geniş Bilgi için 0312 354 41 50 veya 0850 562 29 53 numaralı telefonlarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

Google Adwords reklamları oluşturabilmek için, gmail e-posta adresi hesabınızı kullanarak Google.com Uygulaması olan Adwords Api Uygulamasına üye olmalısınız. Size bu tür işlemler karışık veya zor geliyorsa 0 850 562 29 53 numaradan bu işlemlerinizi bizden destek alarak başlatabilirsiniz.